Paweł Jaskółka
rocznik: 1983
lokalizacja: Rzeszów, woj. podkarpackie

Kilka słów o sobie
Urodziłem się z "ciekawością świata". Od dziecka zadawłem mnóstwo pytań, wszystko chciałem zobaczyć, dotknąć, poznać, aby móc to jak najlepiej zrozumieć, zapamiętać i ustosunkować się do tego. Ta ciekawość i pragnienie jej zaspokojenia wraz z wiekiem nie przemija, lecz przekłada się na pasję do podróżowania, odkrywania nowych miejsc, poznawania ciekawych ludzi, zdobywania nowych doświadczeń.

Miejsca
Uwielbiam duże miasta, pełne różnych ludzi, wydarzeń kulturalnych, nieustannie tętniące życiem. Cały urok takich miast stanowią dla mnie ludzie tworzący te kulturowe tygle, pełne wszelakiej rozmaitości, którą uwielbiam. Z drugiej strony, do snu, regenracji sił i wypoczynku potrzebuję idealnej ciszy, spokoju i bliskiego kontaktu z przyrodą. Tak też moje życie podzielone jest pomiędzy dynamikę miasta oraz spokój wsi.

Ludzie
Ludzie w moim życiu mają szczególne miejsce. Bardzo ich potrzebuję na co dzień i nie wyobrażam sobie życia z dala od nich. Chociaż wszystkich nas łączy wiele wspólnych cech i wszyscy jesteśmy do siebie podobni, to każdy z nas pozostaje kimś innym, posiada indywidualną osobowość. Właśnie ta różnorodność kultur, charakterów, talentów, zainteresowań, poglądów, a także różny kolor skóry, oczu, włosów, czy różne kształty ciała sprawiają, że poznawanie ludzi, próba ich oswojenia i zrozumienia stanowi dla mnie ciągłe wyzwanie, które podejmuję każdego dnia. Wykorzystuję wszelkie okazje, aby nawiązywać nowe i pogłębiać już zawarte znajomości, gdyż każdy człowiek jest dla mnie jak książka, opowieść, którą chciałbym poznać, by móc ją właściwie rozumieć, interpretować. Mogę rzec, że poznawanie ludzi i obcowanie z nimi jest dla mnie sensem życia. Każda poznana osoba ma wkład w budowanie mojej osobowości. Jedni nauczyli mnie logiki, inni przekazali mi wiedzę rzemieślniczą, a jeszcze inni wykształcili we mnie wrażliwość.
Jestem świadomy, że żyję dzięki ludziom, z ludźmi i dla ludzi. Mogę realizować się jako jednostka, tylko za pośrednictwem innych osób. Dlatego aby móc stale się rozwijać potrzebuję ciągłego, bezpośredniego kontaktu z różnymi osobami. Nieustannie czuję wielki, niezaspokojony głód nowych znajomości i jestem na nie bardzo otwarty.

Współpraca
Jeżeli interesuje Cię współpraca ze mną, chcesz zlecieć mi wykonanie zdjęć, chcesz dla mnie zapozować lub po prostu chcesz mnie poznać, nie wahaj się i pisz śmiało na mój e-mail.
www.paweljaskolka.pl Copyright © Paweł Jaskółka Wszelkie prawa zastrzeżone